Koncert u Zmajevom vrtu

13.06.2024.

U subotu 6. srpnja će se u Zmajevom vrtu, Železna Gora 5, održati sad već tradicionalni koncert klasične glazbe. Ove godine nas očekuje Opera Köln s izvedbom  djela „À la Turk“. Izvođači koji će nastupiti su Tina Drole, Wolfgang Stefan Schwaiger, Miljenko Turk uz dirigenta Matiju Fortunu i Orkestar mladih glazbenika. Više informacija o izvođačima možete potražiti na sljedećoj poveznici.

U sklopu programa će biti predstavljena i skulptura zmaja izrađenog od strane Stephana Lupina.

Program počinje u 18:30 sati, a svoje ulaznice možete kupiti u Tisak plus Čakovec, Ulica kralja Tomislava 18 i na ulazu u Zmajev vrt na dan koncerta. Mještani Općine Štrigova mogu svoje besplatne pozivnice podignuti u uredima općine svaki radni ran od 8:00 do 15:00 sati. U slučaju lošeg vremena program se odgađa za 7. srpnja. Ponesite svoje dekice i uživajte!

Skip to content