Gostovanje Kerekesh teatra u Štrigovi

U naš Dom kulture nam povodom Valentinova stiže vrlo poznati Kerekesh teatar sa svojom predstavom “Ljubaf.”

Radi se o komediji u kojoj su ljudska uskogrudnost, pametovanje oko ničega, obrana mentalnog hendikepa i ograničenost, jedina oružja kojima se ovi ljudi bore za prevlast unutar životnih okolnosti. Srečko Frljužec, koji zna gdje je njemu mjesto u kući, nema puno slobode između žene Đurđice i žestoke punice Štefice. Malo topline u Srečkov život unosi prijatelj Ivek, a najviše iskrene ljubavi iskazuje susjed Đura prema svojoj simpatiji iz srednje škole, gospođi Štefici. Najaktualniji problemi komedije su politički, ekonomski i društveni, a upravo je ljubav ta koja bi trebala biti uvijek najaktualnija.

U predstavi nastupaju poznata imena hrvatske kazališne scene poput Ane Begić, Hane Hegedušić / Ive Šimić Šakoronja, Gorana Košija, Jana Kerekeša i Ljubomira Kerekeša.

Trailer predstave možete pogledati na sljedećoj poveznici.

Predstava će se održati 12. veljače 2024. godine u 19:00 sati u Domu kulture u Štrigovi

Karte se mogu kupiti u pretprodaji u uredu Štrikoma d.o.o., Štrigova 87 svaki radni dan od 7:00 do 15:00 sati od 23.01.2024. ili na blagajni na dan predstave sat ranije (od 18:00 sati).