Urbanovo 2023.

Od 12. do 14. svibnja u Štrigovi se održava međimurski festival vina – Urbanovo. Druge godine zaredom smješten je u Dom kulture u Štrigovi, objektu koji će i ove godine biti mjesto izlaganja najboljeg što nude međimurski vinari kao i mjesto susreta poslovnih partnera vinara izlagača, vlasnika restorana, sommeliera te svih koji su na bilo koji način uključeni kako u proizvodnju tako i u distribuciju vrhunskih vina. 

Samom Festivalu Pušipela koji je vrhunac Urbanovog prethodilo je Međunarodno ocjenjivanje vina (28. i 29. travnja) te Urbanovo gurman tjedan (5.-14. svibnja), a Urbanovo završava Otvorenim podrumima (19. i 20. svibnja). Tijekom Festivala Pušipela održat će se i otvorenje izložbe “Vino na granici, vino na meji”, Wine & gastro urban night show, Wine & run, vinske radionice i vinski kviz. Festival je otvoren za javnost, uz kupnju ulaznice u iznosu od 20 eura, a radno vrijeme sva tri dana je od 12 do 19 sati.

Ovogodišnji program Urbanovo 2023. možete provjeriti na donjoj poveznici:

Program 2023. – Urbanovo