Biciklima međimurskim putevima – BIMEP 2023

BIMEP 2023, najveća međimurska biciklijada,  će biti održan 30. travnja 2023. godine na sam Dan Međimurske županije. 

Kao i svake godine, BIMEP starta u 9,00 i traje do 18,00 sati.

Postoji 16 punktova koji će se nalaziti u Donjem Kraljevcu, Svetoj Mariji, Donjoj Dubravi, Kotoribi, Prelogu, Orehovici, Čakovcu, Pušćinama, Macincu, Gornjem Mihaljevcu, Lopatincu, Štrigovi, Svetom Martinu na Muri, Murskom Središću, Domašincu i Podturnu.

Prilikom uključivanja svaki sudionik dobija prigodnu diplomu s ucrtanom trasom kretanja i to nakon što ispuni prijavnicu s kojom potvrđuje da je suglasan da na vlastitu odgovornost sudjeluje u manifestaciji. Za djecu i mlađe od 14 godina prisutpnicu potpisuje (ili supotpisuje) roditelj.

Dolaskom na punktove svaki sudionik će dobiti pečat u svojoj diplomi, kao dokaz da je prošao određenu dionicu.

Pedalirajte s nama!