Javni natječaj za prodaju nekretnine u vlasništvu Općine Štrigova

Raspisan je Javni natječaj za prodaju nekretnine u vlasništvu Općine Štrigova. Riječ je o pet nekretnina na području Općine Štrigova, a najviša ponuđena cijena smatrat će se najpovoljnijom ponudom. 

Pravo sudjelovanja u ovom Javnom natječaju imaju fizičke i pravne osobe, koje prema pozitivnim propisima Republike Hrvatske mogu stjecati vlasništvo nekretnina u RH.

Rok za podnošenje ponude za kupnju nekretnine izložene na prodaju u ovom Javnom natječaju je 10 dana, a počinje se računati od početka sljedećeg dana od dana objavljivanja teksta Javnog natječaja u novinama.

Podnositelj ponude, koji se natječe za kupnju nekretnine izložene na prodaju dužan je za sudjelovanje u istom, uplatiti za korist Općine Štrigova jamčevinu koja iznosi 10% od utvrđenog iznosa početne cijene za nekretninu za koju podnosi ponudu, a koja je naznačena u točki 1. ovog natječaja.

Sve ostale informacije možete pronaći na donjoj poveznici.

Javni natječaj – dokumentacija