Pedalom po Štrigovi

PEDALIRAJMO ZAJEDNO

Općina Štrigova i Turistička zajednica Općine Štrigova pozivaju vas da se uključite u nadolazeće biciklijade.

Prva je već ove subote, 09. srpnja. Okupljanje je u 10 sati ispred Doma kulture Štrigova. Staza vodi prema Mađerkinom bregu i novoizgrađenom Biciklističko informativnom centru s vidikovcem, gdje će za sve sudionike biti organizirano osvježenje i hrana, a ni dobre atmosfere neće nedostajati za što će se pobrinuti TS Podrumari. Pridružit će nam se i biciklisti iz Nagykanizse.

Svi zainteresirani mogu se prijaviti, a ograničen broj prijavljenih će dobiti i promotivne materijale (torbu, bočicu za vodu i reflektirajući prsluk). Prijave šaljite na tz@strigova.info.

A druge subote, 16. srpnja vas vodimo u Nagykanizsu na isprobavanje pumptrack poligona. Organiziran je besplatan prijevoz autobusom za bicikliste i bicikle, a kreće u 10 sati ispred Doma kulture Štrigova. Prema potrebi, ovisno o prijavama, autobus će stati i u Čakovcu. Biciklijada u Nagykaniszi ima start u samom centru grada i vodi prema jezeru Csónakázó-tó gdje će svi sudionici moći isprobati njihov novo postavljeni pumptrack poligon. Također, za sve sudionike osigurano je osvježenje, hrana i glazbeni program.

Prijave su obavezne na tz@strigova.info.

Obje biciklijade organiziraju se bez kotizacija.

Biciklijade se organiziraju u sklopu projekta Cycle Seeing Attractour koji je sufinanciran u sklopu Interreg V-A Programa suradnje Mađarska – Hrvatska 2014. – 2020.