Općina prikuplja pomoć za Ukrajinu

POPIS POTREBNE ROBE ZA DONACIJU:

 

gotova konzervirana hrana, slane i slatke grickalice/slatkiši, mliječni namazi,mesni namazi, flaširana voda/sokovi, brašno/riža/kaša/šećer, tjestenina, ulje/ocat, trajno mlijeko, dječja hrana , pahuljice, čokolino, higijenski ulošci, pasta za zube, četkica za zube, gelovi za tuširanje/šampon, dezodorans u spreju/sticku, wcpapir/maramice, pelene/vlažne maramice, dječja odjeća i obuća papuče odjeća , obuća za ženske osobe (veličine: 36-44)

 

MOLIMO DA SE DONIRA ČISTA ODJEĆA KOJA NIJE POTRGANA I KOJA JE ODMAH SPREMNA ZA NOŠENJE – PRIMJERENO GODIŠNJEM DOBU. PREPORUKA: ODJEĆU SORTIRATI PREMA SPOLU I VELIČINI U ZASEBNE VREĆICE NA KOJE JE POTRENO NAPISATI ZA KOGA JE: npr. ženska osoba, vel. 39/M – radi lakše i brže raspodjele osobama

Lokacija prikupljanja humanitarne pomoći je Općina Štrigova, URED, Štrigova 87,

svaki radni dan od 8.00 do 15.00 sati.

Za možebitne informacije možete kontaktirati na 099 735 8111.