Jazz u vinogradu 2023.

Ovog ljeta doživite 3 dana neponovljivog iskustva glazbe, prirode, hrane & vina na jedinstvenoj lokaciji Mađerkinog brega u predivnom Međimurju. U fokusu je međunarodni Jazz festival pod ravnanjem g. Ratka Zjače, no tu je još odlične glazbe koju će predstaviti neki od najpoznatijih hrvatskih DJ-a, ponuda jela od poznatog međimurskog chefa Marka Palfija, vrhunskih vina obitelji Štampar i još nekih iznenađenja a sve to na vrlo posebnoj lokaciji, na 341 m n/m visine okruženi kaskadnim vinogradima i pogledom na 4 države. Ekskluzivitet događaju daje i limitiran broj posjetitelja na 500 gostiju koji će slaviti život u njegovom najboljem izdanju.

Program festivala možete provjeriti na plakatu u nastavku, a ulaznice možete nabaviti putem sustava Entrio.

U slučaju lošeg vremena program se seli u Dom kulture Štrigova.